+48 46 874 00 94

miodarka 3 plastrowa ręczna

Prezentujemy Państwu miodarki z napędem ręcznym. Sterowanie miodarką odbywa się przy użyciu mechanizmu korbowego wyposażonego w listwę z hamulcem. Doskonale dobrane przełożenia gwarantują sprawną pracę i minimum wysiłku fizycznego.

1 600,00
PLN brutto
1 300,81
PLN netto
Typ:ręczna
Ramki:uniwersalna
Rozmiar bębna [cm]:54

Wszystkie miodarki wykonane są w całości z blachy i materiałów kwasoodpornych. Bębny miodarek są wyposażone w łożyska kulowe, dzięki czemu praca ich jest bardzo cicha i trwała. Posiadają pokrywy wykonane z mocnego pleksiglasu. Pszczelarz ma możliwość obserwacji całego procesu wirowania bez konieczności unoszenia pokryw w trakcie pracy miodarki. Stabilne i bardzo mocne elementy stojaka miodarki sprawiają, iż praca miodarki jest bardzo stabilna a proces wirowania jest bardzo przyjemny.

Miodarka z napędem ręcznym:
Sterowanie miodarką odbywa się przy użyciu mechanizmu korbwego wyposażonego w listwę z hamulcem zamontowanego na górze urządzenia. Doskonale dobrane przełożenia gwarantują sprawną pracę i minimum wysiłku fizycznego.

MIODARKI DIAGONALNE
Miodarka 3, 4 lub 5 plastrowa. Niewielkie rozmiary bębna miodarki sprawiają, iż mają mogą być transportowane na pasieczyska i bez problemu mogą być ustawiane w pomieszczeniach do których prowadzą wąskie drzwi.Miodarka ma zastosowanie w małych i średnich pasiekach. Miodarka ta występuje w trzech wariantach: ręczna, elektryczna oraz ręczno-elektryczna. Miodarka ta charakteryzuje się tym, iż jest konieczność obracania ramek podczas wirowania.Produkty powiązane


Wstecz

+48 889 127 608
95-060 Brzeziny, Stare Koluszki 23A
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.