+48 46 874 00 94

miodarka 4 plastrowa ręczna

Prezentujemy Państwu miodarki z napędem ręcznym. Sterowanie miodarką odbywa się przy użyciu mechanizmu korbowego wyposażonego w listwę z hamulcem. Doskonale dobrane przełożenia gwarantują sprawną pracę i minimum wysiłku fizycznego.

1 700,00
PLN brutto
1 382,11
PLN netto
Typ:ręczna
Ramki:uniwersalna
Rozmiar bębna [cm]:64

Wszystkie miodarki wykonane są w całości z blachy i materiałów kwasoodpornych. Bębny miodarek są wyposażone w łożyska kulowe, dzięki czemu praca ich jest bardzo cicha i trwała. Posiadają pokrywy wykonane z mocnego pleksiglasu. Pszczelarz ma możliwość obserwacji całego procesu wirowania bez konieczności unoszenia pokryw w trakcie pracy miodarki. Stabilne i bardzo mocne elementy stojaka miodarki sprawiają, iż praca miodarki jest bardzo stabilna a proces wirowania jest bardzo przyjemny.

Miodarki z napędem ręcznym:
Sterowanie miodarką odbywa się przy użyciu mechanizmu korbowego wyposażonego w listwę z hamulcem. Doskonale dobrane przełożenia gwarantują sprawną pracę i minimum wysiłku fizycznego.

MIODARKI DIAGONALNE
Miodarki 3, 4 lub 5 plastrowe. Niewielkie rozmiary bębna miodarki sprawiają, iż mają mogą być transportowane na pasieczyska i bez problemu mogą być ustawiane w pomieszczeniach do których prowadzą wąskie drzwi.Mają zastosowanie w małych i średnich pasiekach. Występują w trzech wariantach: ręcznym, elektrycznym oraz ręczno-elektrycznym. Cechą charakterystyczną tych miodarek jest konieczność odwracania ramek w czasie wirowania.Produkty powiązane


Wstecz

+48 889 127 608
95-060 Brzeziny, Stare Koluszki 23A
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.