+48 46 874 00 94

O sklepie

Nasza firma mieści się w Starych Koluszkach 23a w centrum Polski w odległości około 25 km od Łodzi.
Specjalinością naszą jest produkcja miodarek, odsklepiarek mechanicznych, stołów do odsklepiania, topiarek słonecznych, wózków pasiecznych, krat odgrodowych metalowych, izolatorów, dłut pasiecznych, sit oraz całej gama drobnego sprzętu pszczelarskiego.

W przeciwieństwie do konkurentów oferujemy sprzęt który odznacza się niespotykanie wysoką jakością. Nasze urządzenia pszczelarskie i osprzęt nadają się do każdego typu ramek.
Sprzęt pszczelarski produkujemy głównie ze stali kwasoodpornej, nierdzewnej, stal zwykłą używamy tylko na mało istotne elementy.
Miodarki i stoły do odsklepiania naszej firmy wykonane są w całości (oprócz nóg) z wysokogatunkowej blachy ze stali kwasoodpornej o symbolu OH18N9.
Używana u nas blacha kwasoodporna jest o 50% droższa i lepsza od najczęściej stosowanej przez konkurentów blacha nierdzewna o symbolu OH17j.

Jakiej blachy użyto można w prosty sposób sprawdzić. Z powodu dużej różnicy w składzie chemicznym stali, blachę kwasoodporną OH18N9 nie przyciąga magnes, a gorszą blachę nierdzewną OH17 przyciąga i w ten sposób każdy może łatwo ustalić rodzaj zastosowanej blachy oraz jakość oferowanego sprzętu.

Stosowany zawór zasuwowy z "kwasówki" z oringiem jest wyjątkowo trwały. Zastosowany oring uniemożliwia wyciek miodu
z miodarki. Nie używamy tańszych i nietrwałych odpowiedników z plastiku. Pokrywa wykonana jest z przezroczystego poliwęglanu litego odpornego na stłuczenia. Belka górna również jest wykonana ze stali szlachetnej, zamiast jak
u konkurentów z malowanego profilu ze zwykłej stali.

Ponadto miodarki 3 i 4 plastrowe wyposażone są w silniki elektryczne 24 voltowe z zasilaczem na 230 V co czyni je bezpieczne w użytkowaniu.

Mimo tak dużych różnic jakościowych ceny naszego sprzętu są równe, a nawet często niższe niż u naszych konkurentów co wyróżnia nas z grona pozostałych producentów sprzętu pszczelarskiego. Asortyment miodarek w naszej firmie zaczynaja się od trzyramkowych do sześdziesięcioramkowych, oraz w odmianach diagonalnych, kasetowych i promienistych.

Firma nasza ma dobrze rozwiniętą sieć dystrybutorów na terenie całej Polski. Nasz sprzęt można spotkać także już w wielu krajach Europy.

Firma istnieje od 2003 roku i od tego czasu mamy duże osiągnięcia, liczne podziękowania oraz dyplomy za udziały w targach pszczelarskich.
Otrzymaliśmy m.in. dyplom uznania za zajęcie I miejsca na targach pszczelarskich KAMIANNA 2006 "za najlepszą jakość wykonania eksponowanych produktów w asortymencie miodarki".

Całość sprzętu pszczelarskiego jest wykonywana na miejscu u nas w firmie i nie korzystamy z usług podwykonawców.

Możemy w związku z tym zapewnić niską cenę oraz idealny nadzór nad jakością produkowanych urządzeń i podzespołów.

Z wyrazami szacunku właściciel firmy Mariusz Wąs

+48 889 127 608
95-060 Brzeziny, Stare Koluszki 23A
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach i promocjach w naszej ofercie, subskrybuj newsletter.